Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w 2010 roku pod nazwą JTP Computers. W tym czasie firma zajmowała się sprzedażą sprzętu komputerowego, kas fiskalnych oraz świadczyła usługi informatyczne dla przedsiębiorstw z terenu miasta i gminy Kępno.

W 2012 firma przekształciła swoją nazwę na Comedico z siedzibą 63-600 Kępno u. Nowowiejskiego 3.  W tym samym roku rozpoczęliśmy działalność usługową zaopatrywania biur w materiały eksploatacyjne do drukarek oraz artykuły biurowe . Od tego czasu zaufało nam kilkadziesiąt większych i mniejszych firm posiadających swoje biura na terenie całej Polski.

Wychodzimy z założenia że klienta zdobyć jest łatwo ale trudno utrzymać dlatego staramy się aby obsługa świadczona przez nas była na najwyższym poziomie.

Każdy klient posiadający czy jedną drukarkę czy kilkanaście biur jest dla nas równie ważny i traktowany tak samo. Gwarantujemy najwyższą jakość zamienników do drukarek. Dajemy na nie gwarancję 12 miesięcy. W tym okresie towar w którym zostały ujawnione wady wymieniamy na nasz koszt.

Dla naszych stałych klientów detalicznych świadczymy usługę odbioru zużytych tonerów i tuszy. Pokrywamy w całości koszt wysyłki zużytych materiałów eksploatacyjnych do drukarek – o szczegóły zapytaj sklep@tuszitoner24.pl.

Od 2017 jesteśmy bezpośrednim  importerem zamienników do drukarek.  Zaopatrujemy sklepy oraz odbiorców hurtowych. Liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zespół tuszitoner24.pl

Menu

Ustawienia