Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
PŁATNOŚĆ

W naszym sklepie możesz dokonywać płatności za zakupione towary na 4 sposoby:

 1. Przelewem na konto: Dane do przelewu: Tytuł przelewu: numer zamówienia. Numer rachunku: 76 1940 1076 6213 8619 0000 0000 Dane właściciela rachunku: Comedico Paweł Berski 63-600 Kępno Ul. Nowowiejskiego 3 Credit Agricole Bank Polska SA
 2. Za pomocą płatności elektronicznych DotPay, PayPal – dotyczy wysyłek z wyborem kuriera DPD i Poczty Polskiej
 3. Blikiem i kartą płatniczą Visa.
 4. Gotówką za zaliczeniem pocztowym lub bezpośrednio u kuriera
DOSTAWA

Czas realizacji zamówienia wynosi od 24h do 48h (od momentu otrzymania potwierdzenia). Prosimy pamiętać, że termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy. Przesyłki doręczane są w dni robocze na terenie Polski  za pośrednictwem:

 • Firmy kurierskiej DPD
 • Poczty Polskiej

Dokładamy wszelkich starań, aby mogli się Państwo cieszyć zakupionym towarem jak najszybciej, dlatego CZAS WYSYŁKI zamówienia jest podany indywidualnie. Znajduje się on na każdej karcie produktu.Prosimy o zapoznanie się z nim przed złożeniem zamówienia. W przypadku zamówień niestandardowych lub chwilowych braków magazynowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim przypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Czas realizacji może się również nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Realizacja oznacza proces od chwili złożenia zamówienia do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską i dotyczy dni roboczych. Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje numer monitorowania przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Przesyłka kurierska DPD

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Zazwyczaj doręczenie następuje z dnia na dzień. Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki.Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10:00 - 17:00. W przypadku nieobecności adresata, można przesyłkę odebrać osobiście w najbliższym oddziale firmy kurierskiej DPD, bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane nieodpłatnie. Zdarza się, iż kurier dzwoni do odbiorcy w sprawie odbioru paczki, zależy to jednak od kuriera i czy kupujący podał nadawcy sklepu Tuszitoner24 numer telefonu. Termin odbioru przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna sie od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki

Przesyłka kurierska pobraniowa DPD

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Zazwyczaj doręczenie następuje z dnia na dzień. Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Płatność następuje u kuriera przy odbiorze (istnieje możliwość otworzenia i sprawdzenia paczki przed zapłatą). Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10:00 -17:00. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście w najbliższym oddziale firmy kurierskiej DPD, bądź zamówić kolejne doręczenie na swoj adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane nieodpłatnie. Zdarza się iż kurier dzwoni do odbiorcy w sprawie odbioru paczki, zależy to jednak od kuriera i od tego czy kupujący podał nadawcy Comedico numer telefonu. Termin odbioru przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna sie od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. UWAGA! Przesyłka kurierska pobraniowa obowiązuje tylko na terenie Polski!

Koszt przesyłki:

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki.

TABELA OPŁAT przy zamówieniu kurierem DPD:

 

     Przesyłka standard [waga paczki]             Cena [zł]      
Przesyłka do 2kg 15,00
Przesyłka do 5kg 16,00
Przesyłka do 10kg 16,00
Przesyłka do 20kg 18,00
Przesyłka do 30kg 19,00
Przesyłka do 50kg 73,00

Przy wyborze opcji za pobraniem doliczyć należy kwotę 5zł.

 • Kurier DPD (paczka ubezp. do 5000 zł) paczka priorytetowa - przelew ?
 • Kurier DPD/DHL (paczka ubezp. do 5000 zł) paczka priorytetowa - pobranie ?
 • Poczta Polska – paczka pobranie ?
 • Poczta Polska paczka - przelew ?
 • Paczkomat In Post - przelew ?

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nie uiszczenia opłaty w podanym terminie, zamówienie zostaje usunięte. Przesyłki opłacone przelewem są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku lub płatności DotPay. Przy zamówieniach na kwotę wyższą niż 300,00 zł - koszty przesyłki GRATIS (na terenie PL) * *nie obowiązuje w trakcie trwania promocji darmowych wysyłek oraz wysyłek paczek powyżej 30kg.

Lokalizacja przesyłek i status zamówienia.

Przesyłkę można zlokalizować klikając na odpowiedni link poniżej i wpisując w odpowiednim polu numer przesyłki:

 1. Kurier DPD - SPRAWDŹ TUTAJ
 2. Kurier DHL - SPRAWDŹ TUTAJ
 3. Poczta Polska - SPRAWDŹ TUTAJ
 4. Paczkomaty InPost - SPRAWDŹ TUTAJ

Status zamówienia można sprawdzić, klikając na poniższy link i wpisując jego numer. Status Zamówienia - SPRAWDŹ TUTAJ

Jak postępować jeśli zamówiony towar dotrze do mnie uszkodzony?

Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru wykryjesz w nim jakieś wady techniczne lub, że został on uszkodzony mechanicznie podczas dostawy, poinformuj nas o tym jak najszybciej. Jeżeli zauważycie Państwo iż paczka jest zniszczona, prosimy otworzyć paczkę przy kurierze i spisać protokół po czym poinformować nas o tym.

Menu

Ustawienia